O firmie

     Szanowni Państwo,

     Firma «DIMAX Int. Poland» ma zaszczyt reprezentować na rynku Polskim markę niemieckich generatorów «Könner & Söhnen». Należymy do grupy kapitałowej «DIMAX». Jesteśmy wyłącznym importerem i przedstawicielem niemieckiej firmy «DIMAX Int. GmbH», właściciela marki «Könner & Söhnen», na terenie Polski, a także pozostałych krajów Europy Wschodniej. Nasi menadżerowie ds. sprzedaży oraz specjaliści serwisowi posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z generatorami użytkowymi o mocy poniżej 10 kW, jak i profesjonalnymi stacjami zasilania awaryjnego wielu uznanych światowych marek. Nasze bogate doświadczenie oraz zamiłowanie do wykonywanej pracy pozwala na dynamiczny rozwój linii generatorów «Könner & Söhnen».
Dzięki wąskiej specjalizacji i szerokiemu asortymentowi w tym zakresie jesteśmy w stanie poświęcić maksymalnie dużo uwagi udoskonaleniu naszych produktów. Mottem marki «Könner & Söhnen» jest „TRADITIONELLE DEUTSCHE QUALITÄT” (TRADYCJA NIEMIECKIEJ JAKOŚCI). Z pełną odpowiedzialnością potwierdzamy tę dewizę jako naszą misję.

 


Generatory Könner & Söhnen Generatory „Könner & Söhnen”:

– szeroka gama generatorów, gotowa zaspokoić potrzeby każdego klienta
– innowacyjne rozwiązania w dziedzinie modeli hybrydowych (dwupaliwowych), pracujących zarówno na benzynie jak i na gazie LPG.
– agregaty napędzane silnikami benzynowymi i diesla
– produkcja pod stałym nadzorem niemieckich specjalistów  od kontroli jakości
– posiadamy odpowiednie certyfikaty jakości.
– koncepcja stworzenia „agregatu dla ludzi”, który powinien stać się synonimem jakości oraz ceny osiągalnej dla większości kupujących, który nie ustępuje jakościowo czołowym producentem z branży 

 – pełna dostępność części zamiennych

           Firma «DIMAX Int. Poland» jest zainteresowana poszerzaniem swojej sieci dealerskiej, dlatego zaprasza do współpracy firmy redystrybucyjne, którym sprzedaż agregatów prądotwórczych jest szczególnie bliska. Dla odbiorców hurtowych i klientów korporacyjnych — specjalne ceny i warunki.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem,
Zespół „DIMAX  Int. Poland”