O marce handlowej


 Szanowni klienci i partnerzy "Könner & Söhnen"!

Generatory Könner & Söhnen

 Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Mamy nadzieję, że generatory prądotwórcze «Könner & Söhnen» staną się dla Państwa niezawodną pomocą. Produkty tej Marki powstały w wyniku długotrwałej współpracy z niemieckimi inżynierami. Konstruując je, analizowaliśmy większość produktów znanych marek obecnych na globalnym rynku. Dzięki temu udało nam się stworzyć produkt, który spełni potrzeby i oczekiwania przyszłych użytkowników.

Filozofia naszej marki opiera się głównie na zasadach i celach spółki, które zaszyfrowane są w logo i dewizie – Tradycje niemieckiej jakości, przekazywane są z pokolenia na pokolenie, z majstra (eksperta) na uczniów, z ojca na synów, od producenta do konsumenta. Wszystko, co najlepsze, nagromadzone w ciągu wielu lat wytwarzania i udoskonalania generatorów, chcemy przekazywać naszym Klientom. Wykorzystany w logo symbol „&”, ma szczególny sens – tę wyjątkową wiązkę uosabia symbol nieskończoności na drodze do doskonałości, zachowania tradycji i przekazywania doświadczeń.

 Generatory «Könner & Söhnen» powstały w Niemczech. Naszym zamiarem było stworzenie “agregatu dla ludzi”, który powinien stać się synonimem jakości oraz ceny osiągalnej dla większości kupujących. Uważamy, że na rynku istnieje popyt na urządzenia o dobrej jakości za rozsądną cenę. W odpowiedzi stworzyliśmy dla Państwa Markę «Könner & Söhnen».

 Naszym celem jest potwierdzenie koncepcji tradycyjnej niemieckiej jakości, która została przyjęta jako główne motto naszych specjalistów. Nasi konstruktorzy zrobili wiele, aby przewyższyć konkurencję pod względem jakości, dbając tym samym, żeby nasze produkty były przystępne cenowo, a także wygodniejsze w obsłudze i eksploatacji.

«Könner & Söhnen» to marka specjalizująca się w wytwarzaniu generatorów prądu przemiennego.
Takie podejście zaowocowało stworzeniem od podstaw urządzeń o doskonałej jakości. Proces montażu agregatów, które są dostarczane na rynek europejski oraz rynki Ameryki Północnej, odbywa się pod stałym nadzorem niemieckich kontrolerów jakości.

Wszystkie agregaty są testowane na każdym etapie produkcji. Nasze produkty spełniają zarówno europejskie jak i międzynarodowe normy jakości oraz wydajności. Szczególną uwagę przywiązujemy do poziomu emisji zanieczyszczeń oraz hałasu.

Szeroka gama silników stosowanych w «Könner & Söhnen» jest wynikiem wielu prób i konsultacji z wiodącymi światowymi producentami. Każdy generator i każdy silnik ma tłoczenia z logo «Könner & Söhnen» oraz unikalny numer seryjny, który pozwala nam przyjąć żądany poziom kontroli jakości produkcji oraz późniejszych ewentualnych usług posprzedażowych. Różnorodność naszych agregatów jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta – od małych urządzeń o mocy 0,7 kW, przeznaczonych do rekreacji lub turystyki, poprzez gospodarstwa domowe, aż do profesjonalnych stacji zasilania awaryjnego dla obiektów przemysłowych.

Poza urządzeniami zasilanymi tradycyjnymi paliwami, posiadamy również w ofercie modele hybrydowe, napędzane gazem LPG. Lata doświadczeń oraz godni zaufania Partnerzy, pozwalają spełnić nam wszelkie potrzeby naszych obecnych oraz potencjalnych Odbiorców. Nie boimy się wyzwań, produkujemy także urządzenia specjalistyczne przeznaczone dla spawalnictwa, przemysłu ciężkiego oraz klientów instytucjonalnych.

W efekcie kontynuacji naszej misji tradycyjnej niemieckiej jakości, teraz generatory Marki «Könner & Söhnen» są również dostępne dla Państwa. Mamy nadzieję, że nasze produkty zostaną docenione, i tym samym, będą Państwo zadowoleni z ich wyboru.

Naszym Partnerom oraz Klientom oferujemy pełną gamę części zamiennych, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także dostęp do wszelkich informacji związanych z funkcjonowaniem urządzeń oraz pomoc techniczną.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do współpracy z nami.

 

Z poważaniem

Zespół «Könner & Söhnen»