Grupa firm DIMAX prezentuje nową gamę inwertorowych generatorów benzynowych

Grupa firm DIMAX prezentuje nową gamę inwertorowych generatorów benzynowych marki K&S BASIC KSB 21i i KSB 35i. Kluczową cechą tych modeli jest wytwarzanie prądu elektrycznego o czystej fali sinusoidalnej.

Wbudowana jednostka elektroniczna mikroprocesowa steruje pracą generatora i zapewnia maksymalną stabilną częstotliwość 50 Hz oraz napięcie 230 V, co najlepiej nadaje się do czułej i precyzyjnej elektroniki, elektronicznych przyrządów pomiarowych, sprzętu medycznego i audio, kotłów itp.

Marka K&S BASIC dla użytku domowego, posiada międzynarodową gwarancję i spełnia europejskie standardy jakości, co potwierdzają certyfi katy, dlatego jest to sprzęt cieszący się dużym zainteresowaniem w ponad 15 krajach.

Wygładzona sinusoida

Podwójna konwersja energii elektrycznej zapewnia prawidłowa czystą sinusoidę i częstotliwość 50 Hz, co umożliwia wykorzystanie generatorów do niezawodnego działania elektroniki, komputerów, elektronicznych urządzeń pomiarowych, sprzętu medycznego, kotłów itp.

Niezawodne silniki

Niezawodny silnik Könner & Söhnen spełnia wszystkie europejskie standardy jakości, w tym nowoczesny standard środowiskowy EURO V. Silnik marki K&S posiada indywidualny numer seryjny, który pozwala nam kontrolować jakość produkcji i obsługi. Wysokiej jakości alternator z cewką miedzianą i mocny silnik napędowy gwarantują bezproblemowe i długotrwałe użytkowanie.

Kompaktowe rozmiary

Kompaktowe rozmiary i niewielka waga generatorów inwertorowych marki K&S Basic sprawiają, że są bardzo wygodne w użyciu. Można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce, co znacznie rozszerza zakres zastosowania takich urządzeń. To sprawia, że generatory są łatwe w obsłudze i stanowią niezastąpione rozwiązanie podczas wypraw turystycznych oraz grillowania.

tryb oszczędny ekonomiczny

Ergonomiczny panel sterowania jest wyposażony w przełącznik trybu oszczędzania paliwa, wskaźniki kontroli poziomu oleju i przeciążenia oraz TRYB ERGONOMICZNY który redukuje zużycie paliwa do 50% przy małych obciążeniach dzięki redukcji obrotów silnika.