Szanowni
klienci i partnerzy!

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i jednocześnie informujemy, że marka handlowa „Könner & Söhnen” rozszerza swoją ofertę i rozpoczyna produkcję agregatów prądotwórczych dieslowskich oraz gazowych o mocy od 16 kW do 1 MW.

Generatory z silnikami Diesla serii „Heavy Duty Silent Diesel Generator” „Könner & Söhnen” bazują na silnikach znanych światowych firm, takich jak: FAW, ISUZU TYPE, MITSUBISHI, DEUTS, CUMMINS i innych. Wybrane silniki zostały gruntownie przebadane i zmodernizowane przez naszych specjalistów we ścisłej współpracy z producentami, co pozwoliło nam zwiększyć ich żywotność, moc, niezawodność oraz wydajność.

MONTAŻ I TESTOWANIE W EUROPIE

page-thumb

Nowa seria generatorów zawiera dwie linie agregatów o mocy od 16 do 40 kVA dla sieci jednofazowych i trójfazowych na bazie niezawodnych czterocylindrowych silników chłodzonych cieczą:

Profesjonalną, przeznaczoną do stosowania w sytuacjach awaryjnych oraz do długotrwałej pracy;
Półprofesjonalną, przeznaczoną do stosowania w nagłych przypadkach i do pracy krótko- lub średnioterminowej.

Podstawowymi zaletami prezentowanych modeli są ulepszone wskaźniki zużycia paliwa, zwiększona moc silnika, udoskonalony układ chłodzenia i idealny stosunek ceny do jakości. Ta seria jest już dostępna w sprzedaży.

Modele o większej mocy dowolnej konfiguracji z wykorzystaniem zarówno silników od znanych na świecie producentów, jak i bardziej opłacalnych ekonomicznie, są wykonywane na zamówienie w możliwie najkrótszym czasie.

MONTAŻ I TESTOWANIE W EUROPIE

Wszystkie dieslowskie agregaty prądotwórcze „Könner & Söhnen” są montowane we własnym centrum serwisowo-produkcyjnym znajdującym się w Europie. W procesie montażu sprawdzana jest jakość wszystkich komponentów, poprawność instalacji, szczelność elementów. Jak również jest programowana elektroniczna jednostka sterująca.

Silnik jest uzupełniany wysokiej jakości olejem silnikowym oraz jest testowany w celu kontroli wszystkich parametrów poprawnej pracy. Dodatkowo każdą stację sprzawdzamy przy pomocy specjalnej maszyny obciążeniowej w trybie nominalnym i maksymalnym. Wyniki testów obciążeniowych dostarczane są klientowi razem z stacją.

Dieslowskie stacje „Könner & Söhnen” mają europejską dwuletnią gwarancję.

RÓŻNE WYKONANIE

Dieslowskie generatory prądu odpowiednio do Państwa wymagań mogą mieć różne wykonania, co pozwala wykorzystywać je w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb

W WYCISZONEJ OBUDOWIE

Do każdego modelu generatorów prądu serii «HEAVY DUTY Silent Diesel Generator» oferujemy również antywandalową obudowę. Obudowa służy ochronie przed nieautoryzowanym dostępem, niesprzyjającymi warunkami pogodowymi i redukcji poziomu hałasu o mocy większej niż 15dB.

OTWARTEGO TYPU

Ekonomicznie opłacalna konstrukcja generatorów prądu. Agregaty tego rodzaju są montowane na metalowej ramie z wbudowanym zbiornikiem paliwa oraz posiadają łączniki antywibracyjne. Konstrukcja generatora zapewnia szybki i nieograniczony dostęp do wszystkich części generatora prądu.

WERSJA MOBILA
(na przyczepie samochodowej)

Mobilne agregaty wysokoprężne są szczególnie wygodne do zastosowania w pracach mobilnych – na przykład do naprawy lub budowy dróg. Specjalnie zaprojektowane przyczepy samochodowe odpowiadają rozmiarom i masie generatora prądu.

DODATKOWE OPCJE

W produkcji naszych generatorów wykorzystano szereg dodatkowych opcji i technologii:

  • Kontroler GSM. Ta opcja umożliwia zdalne monitorowanie oraz eksploatację generatora prądu za pomocą specjalnego oprogramowania zainstalowanego w telefonie komórkowym.
  • ATS (automatyczne załączanie rezerwy). W naszych generatorach prądu można stosować dwa typy ATS – instalację wewnętrzną wbudowaną w stację lub ATS zainstalowany na zewnątrz.
  • Płyn chłodzący. Generator prądu w trybie automatycznym podgrzewa płyn chłodzący, co zapewnia łatwy rozruch silnika w zimnych porach roku i gwarantuje wydajność pracy agregatu w temparaturach do -25 °C.
  • Dodatkowa pompa paliwa. Pompuje paliwo ze zbiornika zapasowego do głównego zbiornika generatora prądu, co zapewnia ciągłą pracę agregatu.
  • Dodatkowy tłumik. Montowany przy głównym tłumiku – wymiary stacji pozostają niezmienione, zapewniona jest również dodatkowa redukcja hałasu.

Zapraszamy do współpracy!