Dział handlowy

Firma Dimax International Poland sp. z o.o. posiada profesjonalny Dział Handlowy składający się z mobilnych menadżerów pracujących na terenie całego kraju oraz stacjonarny Działu Obsługi Klienta mieszczący się w Warszawie.

Menadżerowie pracujący w naszej firmie posiadają wysoką wiedzę techniczną która w połączeniu ze szkoleniami pozwoli na znaczne podniesienie kwalifikacji Państwa pracowników.

Szeregi Działu Obsługi Klienta mieszczącego się w Biurze Handlowym w Starych Babicach przy ul. Warszawskiej 306 Bzasilają wykwalifikowani specjaliści. Nasz zespół będzie pomocny w kwestiach logistycznych a także chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z obsługą sprzedaży.

Każdy Klient zainteresowany współpracą oraz naszymi produktami otrzyma indywidualną  ofertę, dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z firmą Dimax International Poland a także naszą marką handlową Könner & Söhnen, zapraszamy do kontaktu z Key Account Menadżerami:

Szanowni Państwo, w związku z zagrożeniem rozpowszechnienia się koronawirusa, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, ograniczyliśmy do minimum kontakty z klientami w naszym biurze w Starych Babicach. Prosimy kontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo.

 

L.Buszko
Leszek Buszko KAM
Region Polski Południowej

Telefon: 570 88 77 50

E-mail: sales-polska@dimaxgroup.de

S.Michalewicz
Sebastian Michalewicz KAM
Region Polski Północnej

Telefon: 570 88 77 43

E-mail: sales-td.pl@dimaxgroup.de

Andrzej Murdza KAM
Region Polski Zachodniej

Telefon: 570 88 77 22

E-mail: a.murdza@dimaxgroup.de

Bartosz Piekut KAM
Eksport menadzer

Telefon: 570 887 775

E-mail: b.piekut@dimaxgroup.de