Firma Dimax International Poland sp. z o.o. posiada profesjonalny Dział Handlowy składający się z mobilnych menadżerów pracujących na terenie całego kraju oraz stacjonarny Działu Obsługi Klienta mieszczący się w Warszawie.

Menadżerowie pracujący w naszej firmie posiadają wysoką wiedzę techniczną która w połączeniu ze szkoleniami pozwoli na znaczne podniesienie kwalifikacji Państwa pracowników.

Szeregi Działu Obsługi Klienta mieszczącego się w Biurze Handlowym w Warszawie przy ul. Orzechowej 25 zasilają wykwalifikowani specjaliści. Nasz zespół będzie pomocny w kwestiach logistycznych a także chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z obsługą sprzedaży.

Każdy Klient zainteresowany współpracą oraz naszymi produktami otrzyma indywidualną  ofertę, dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z firmą Dimax International Poland a także naszą marką handlową Könner & Söhnen, zapraszamy do kontaktu z Key Account Menadżerami:

 

L.Buszko

Leszek Buszko KAM

Region Polski Południowej

Telefon: 570 88 77 50

E-mail: sales-polska@dimaxgroup.de

S.Michalewicz

Sebastian Michalewicz KAM

Region Polski Północnej

Telefon:  570 88 77 43

E-mail:sales-td.pl@dimaxgroup.de